Personální leasing

Nabízíme dočasné přidělení kvalifikovaných zaměstnanců.

 

Specializujeme se především na přidělení zaměstnanců ve strojírenském odvětví. Jde o obráběče kovů, buď to jen s obsluhou klasických nebo CNC strojů – soustruhu, horizontek, frézek apod., nebo s programováním (Siemens, Fanuc , Heidenhain, ...).  Další CNC stroje : řezaní laserem, ohýbací lisy, drátové řezání,...

 

Nabízíme také zkušené svářeče dle Vaši potřeby - se základními zkouškami Z-M1, Z-E1 a podobně nebo se státními zkouškami – EN 287-135, 136, 138, 111, 141 ...

Dalšími nabízenými profesemi jsou: zámečníci, lakýrníci, skladníci, řidiči VZV a také nekvalifikovaní pracovníci, a to i pro krátkodobé výrobní potřeby. Naši zaměstnanci jsou občany EU, proto je neomezuje platné nařízení vlády týkající se agentur zaměstnávajícich pracovníky ze států, které nejsou členy EU.

 

Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu, vyšleme na Vámi určené pracoviště. Nezatěžuje Vás, každoměsíční počítání a vyplácení mezd, odvádění pojistného. Ušetříte čas a náklady pro nábor a školení, odpadá Vám starost s nadbytečnými zaměstnanci při poklesu objednávek. Přesčasy, noční a víkendové směny Vás nebudou dodatečně finančně zatěžovat. V průběhu a po ukončení dočasného přidělení plníme veškeré zákonné povinnosti zaměstnavatele vůči přiděleným zaměstnancům.

 

Vám, jako našemu klientovi, zbývá jen povinnost každý měsíc zasílat odpracované hodiny přidělených zaměstnanců. Další informace o našich možnostech zašleme na Vaše vyžádaní. Nic Vás to nestojí a ihned nebo do budoucna budete připraveni získat výhodu před Vaší konkurencí.

 

 

Chcete získat více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže:

Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist