Personální leasing jako záruka vyšší produktivity

O výhodách personálního leasingu jsme si říkali. Dnes však rozvedeme jeden prvek, který se začíná zavádět mezi firmy, je to flexibilní práce.
 
Každý věk má své nejlepší řešení na otázky daného desetiletí, století apod. V dnešní době se zjišťuje, že záruka vyšší produktivity zaměstnanců je vedle lepší komunikace a znalostí i flexibilní práce. Což potvrzuje, že personální leasing je správnou volbou při výběru zaměstnanců. Zaměstnanec v rámci personálního leasingu nemá stálou pracovní dobu, nepracuje dlouhodobě na jednom místě a je odborníkem v dané oblasti. Všechny tyto prvky zvyšují produktivitu práce.
 
Výhody plynoucí z personálního leasingu pociťují nejen firmy využívající personální leasing, ale i zaměstnanci, kteří v rámci něho působí. Firmy získají pracovní sílu, za kterou nenesou přímou odpovědnost a nemusí se trápit pracovními smlouvami, odvody státu apod., navíc jim odpadá i starost o zaměstnance, nemusí ho posílat na kurzy a školit v oblasti bezpečnosti. Získají pracovníka, který je již zběhlý ve svém oboru.
 
Na druhé straně na pracovníka díky personálnímu leasingu nepůsobí tradiční demotivující prvky, jako je stereotypní práce, stejný pracovní kolektiv, fixní pracovní doba. Naopak pracovník vykonává práci, ve které je odborníkem, mění místo výkonu práce, má flexibilní pracovní dobu a může tím efektivně využít čas a být produktivní.
 
Personální leasing se tedy stává dobrou volbou pro firmy, které potřebují vybrat odborníka, který efektivně splní úkol. Nemusí se trápit budoucností zaměstnance ve firmě. Jedná se totiž jen o jednorázový úkol, na které není nutné najímat dalšího člověka. Tím efektivně využívají lidské zdroje a neplýtvají jimi. Pro pracovníka personální leasing znamená možnost rozmanitosti v místě výkonu práce, vyšší nasazení a produktivitu.
Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist