Personální leasing – efektivita především

V současné době by měla pracovní síla disponovat především flexibilitou, energií, efektivitou a odvahou. Často jsou tyto slova brána jen jako klišé, která nesmí chybět v žádném životopise, ale moc nám toho o člověku neřeknou a nikdy je vlastně ani nepotřebuje.
 
Je to však chyba. Významy těchto slov nejsou jen výkřiky do tmy. Jedná se o reálné schopnosti a dovednosti, které by měl každý zaměstnanec ovládnout a vlastnit. Zaměstnanec jimi disponuje málokdy. Mnohem častěji se setkáváme s těmito dovednostmi a schopnostmi u podnikatelů. Kde je ale chyba? Proč není takový i běžný zaměstnanec?
 
Zaměstnanec oproti nezávislému podnikateli má výhodu v tom, že má jisté pracovní místo, jistý finanční příjem, jistou pracovní dobu i náplň práce. To vše mu vytváří pocit bezpečí natolik, že ztrácí flexibilitu, energii, efektivitu i odvahu.
 
Řešením může být právě využití personálního leasingu. Už několikrát jsme si uváděli jeho definici, výhody a nevýhody. Vlastnosti, které se v dnešní době od zaměstnanců vyžadují, jsou právě ty, které může nabídnout personální leasing. Takový zaměstnanec nemá stabilní místo výkonu práce, musí být flexibilní. Často se přesouvá z místa na místo, vykonává práci, která není každodenně stejná, potkává jiné lidi. Musí být plný energie a mít odvahu. Efektivita je pro takového zaměstnance v rámci personální leasingu samozřejmostí.
 
Pokud tedy můžete určité pracovní činnosti řešit outsourcingem, proč nevyužít právě personální leasing?  Pro Vás, jako zaměstnavatele, je to mnohem efektivnější a časově i finančně méně náročné než výběr a zaškolení zaměstnance, který stejně bude v závěru vykonávat jiné či další pracovní činnosti, které ani nejsou jeho primární pracovní náplní. S personálním leasingem zaplatíte přesně za to, co jste potřebovali a v jasně daný čas, ve kterém činnost potřebujete zajistit.
Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist