Personální agentura online? Proč ne?

Už jste zkoušeli najít nové zaměstnance online? Že ne? Dnes vám ukážeme, jak můžete efektivně ušetřit peníze na náboru nových zaměstnanců. Není to nic těžkého, takže připravit... pozor... teď!

Základem je web, Facebook a Linkedin

Ať jste už jste výrobní společnost anebo personální agentura, bez webových stránek to nepůjde. Velká část trhu má nedůvěru ve firmy, které nemají vlastní online prezentaci. Proto je důležité investovat do kvalitních webových stránek. Nemusíte se na dvou A4 rozepisovat co děláte a kdo vlastně jste! Zkuste být kreativní, co byste chtěli slyšet vy? Tuhle otázku si položte a začněte psát. Kvalitní obsah a dobře vypadající webové stránky to je to, co táhne.
 
Webové stránky jsou bez Facebooku nic. Facebook má jen v České republice něco kolem 4 milionů aktivních uživatelů (musíme ale brát v potaz, že některé jsou duplicitní, jiné fungují jako účty falešné, ale i tak je to číslo neuvěřitelné). To je také důvod proč byste tento kanál neměli podceňovat. Víte kolik zaměstnanců můžete na Facebooku najít? Navíc se jedná o silný zdroj informací, který ví o svých uživatelích víc, než si jen umíme představit. Založte si Facebookovou stránku a komunikujte! Jen tak máte možnost získat nové zaměstnance. A opět nezáleží na tom, jestli jste agentura anebo výrobní firma.
 
Linkedin se stává v posledních dnech velkým hitem. Výborný je především pro firmy, které hledají zaměstnance na manažerské, či administrativní pozice. Výborné je toto prostředí pro prezentaci personálních agentur. Linkedin navíc nabízí možnost reklamy, kdy v rámci prémiových účtů můžete oslovovat potencionální uživatele do zpráv. Tato zpráva vypadá přesně tak, jako by se ozval váš kamarád s možností pracovní nabídky. Nebojte se a běžte do toho. Linkedin totiž o uživatelích ví přesně to, co vy potřebujete! Ví na jaké pozici byl a je, v jakém oboru pracuje a jaké jsou jeho přednosti a přesně to vy hledáte.
Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist