Online vzdělávání

Globalizace nám dovolila mnohé – můžeme cestovat, používat univerzální jazyk, kterým se domluvíme prakticky všude na světě a dala nám ještě jednu velice užitečnou možnost, a to vzdělávat se od největších profesionálů v oboru, aniž bychom museli vytáhnout paty z domova. Řeč je o online vzdělávání. 
 
To, že se musí zaměstnanci vzdělávat ví každý, málokdo ale toto vzdělávání aplikuje i v praxi. Základní poučení o bezpečnosti a počáteční zaučení je, dalo by se říci, stereotypem, který už nikoho nepřekvapí, ale prohlubování znalostí v oboru je stejně a snad i více důležité.
 

Online vzdělávání na všech úrovních

Jak už bylo řečeno vzdělávání je důležité. Pokud zvolíte online vzdělávání, může vám ušetřit i hromadu starostí a nákladů navíc – za dopravu zaměstnanců na místo vzdělání, případná pojištění apod. Koho lze pomocí online kurzů školit? Všechny!
 
Online angličtina pro TOP management i liniové zaměstnance. Pokud z nějakého důvodu není možné pozvat lektora na hodinu, proč nezvolit online kurz. Individuální či skupinové kurzy může lektor obstarávat i na dálku přes skype či jinou aplikaci. Další, pro mnohé levnější, variantou jsou individuální kurzy, které se předplatí zaměstnancům a ty jen navštěvují předem nahrané lekce. Jedná se spíše o support při samostudiu.
 
Učme se od těch nejlepších v oboru. I takto vypadající školení je možné uplatnit na vrcholový management i pana Ludvíka z výroby... Benchmarking je dnes velice oblíbený, pokud navíc máte partnerskou firmu, která nemá problém ve vzájemném sdílení zkušeností, tím lépe. Můžete jednoduše sdílet své zkušenosti anebo učit zaměstnance.
 
Nejdřív je zapotřebí začít u sebe. Můžete začít také s interním vzděláváním. Nejlepší z dílny či pozvaný host promluví k několika lidem a vy ho přitom nahrajete. Ti, co nemohli být přítomní pak můžou záznam sledovat záznam školení a získat stejné informace, jako by byli přímo tam.
 
Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist