Letní dovolená? Vyřešte svůj problém s absencí odborníků

Na léto je vysvobozením pro mnohé zaměstnance a synonymem pekla pro zaměstnavatele. Většina si totiž, a nejlépe najednou, bere dvou až třítýdenní dovolené. Obecná statistika praví, že každý zaměstnanec je týden před a týden po dovolené prakticky nepoužitelný. V prvním případě se tolik těší, že není schopný naplno se soustředit na práci a v případě druhém je natolik zklamaný, že je opět v práci a ne na dovolené, že je opět nevýkonný. 
Zaměstnat jiného uchazeče pouze na dva týdny nedává smysl, tak tedy vyřešit nedostatečný počet odborníků na pracovišti? Co třeba personálním leasingem?

Personální leasing je řešením pro mnohé zaměstnavatele

U personálního leasingu si vlastně dočasně pronajmete zaměstnance na určenou dobu, jedná se vlastně o jakousi dočasnou pracovní sílu. Na rozdíl od brigádníků či jiných forem krátkodobého zaměstnání má personální leasing hned několik výhod:
Veškeré náklady spojené s pracovním poměrem je na straně společnosti poskytující personální leasing. Zaměstnavatel tedy nemusí řešit pojištění zaměstnance ani vedení mzdové agendy.
  1. Ušetříte práci personalisty. Nemusíte složitě a dlouhodobě vyhledávat vhodného uchazeče, když u vás stejně bude jen několik týdnů. Personální leasing zaručuje dodat profesionála v daném oboru, kterého nemusíte nijak proškolovat ani jinak cvičit.
  2. Personální leasing totiž zaručuje zkušenosti a kvalifikaci v daném oboru.
  3. Díky personálnímu leasingu se nemusíte obávat výpadkům ve výrobě. Kdykoli budete potřebovat, bude zaměstnanec po ruce.  
  4. V období dovolených tedy nemusíte přenášet cizí odpovědnost na zaměstnance, kteří mají své práce dost. Ti se mohou soustředit jen na vykonávání vlastních činností a vedlejší aktivity zajistí zaměstnanec prostřednictvím personálního leasingu.
Pokud se chcete vyhnout nepříjemnostem v letním období, zkuste se poohlédnout po agentuře, která personální leasing nabízí i ve vašem místě podnikání. Léto bude příjemným obdobím i pro vás.
Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist