Jak rychle najít více kvalifikovaných pracovníků? Zkuste personální leasing

V době kdy je nezaměstnanost defakto na historickém minimu je velkým problémem sehnat kvalitního zaměstnance, natožpak více zaměstnanců najednou. Je tu však jedna varianta – personální leasing.

Pryč jsou doby, kdy se na každé místo hlásily desítky zájemců a firmy si mohly pečlivě vybrat toho nejlepšího. Dnes už bojují i o šikovné absolventy bez zkušeností a kvalitního zaměstnance s praxí v oboru někdy nahání s nabídkou i několik firem naráz.

shutterstock_111188066_628Jak v takovém prostředí ale přijmout a splnit zakázku, která si žádá okamžitý nábor hned několika nových zaměstnanců. Mnoho firem pod tlakem nedostatku lidí zakázku radši odmítne ze strachu, že by ji nedokázalo personálně obsadit a splnit.

Přesně pro tyto případy je tu personální leasing, jistý a bezpečný způsob jak na jasně danou dobu (nejčastěji do splnění zakázky) přijmout předem daný počet zaměstnanců.

 

Jak to funguje?

Jedná se o vyhledání a později i zapůjčení pracovníků na konkrétní dobu, přesně podle potřeb společnosti. Pracovníci jsou vyškolení a kvalifikovaní pro danou práci, protože jsou pro konkrétní firmu a pracovní pozici už hledáni.

Pracovníci nejsou v žádném pracovně právním vztahu s vaší firmou, takže vás nebudou zatěžovat mzdy ani administrativa s nimi spojená a už vůbec ne pojistné. To je vše na nás. Pro vás to znamená úsporu nákladů i práce. V průběhu a po ukončení dočasného přidělení plníme veškeré zákonné povinnosti zaměstnavatele vůči přiděleným zaměstnancům. Vaší poviností je jen počítat odpracované hodiny zaměstnanců.

Tuto službu využívají zejména firmy ve strojírenství a výrobě. Zaměřujeme se na dodávání obráběčů kovů, obsluhu CNC strojů, svářeče, ale i zámečníky nebo skladníky. Neodmítejte zakázky a zisk s nimi spojený kvůli strachu z nedostatku zaměstnanců. Vyřešte ho pohodlně a bez rizika.

Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist