5 pražských kaváren, které si freelanceři zamilují

KavárnaPráce z domova je fajn, ale občas je příjemné vyrazit mezi lidi. Připravili jsme si pro vás pár míst v Praze, odkud můžete pracovat na počítači. Mají zde zdarma připojení WIFI a ideální podmínky k práci. Nechte se inspirovat. 

Jaká jsou kritéria? Když jdete do kavárny s cílem pracovat, určitě toužíte po nějakém komfortu. Kavárna by měla být na dobře dostupném místě, relativně klidná, s příjemným prostředím, samozřejmostí je také zásuvka na nabíječku a wifi zdarma. A jako bonus dobrá káva a něco k zakousnutí. To je značka ideál.

Coffee Break & Cake

Pod tímto názvem můžeme v Praze navštívit hned dvě kavárny, jedna se nachází na Žižkově a druhá na Albertově. Příjemně zařízené prostory jsou ideální ke studiu i k práci. Můžete si zde dát výbornou kávu a k tomu se osvěžit domácí limonádou. Mají tady skutečně výborné. A ty zákusky. To se bude pracovat jedna báseň. 

Můj šálek kávy

Tato kavárna s velmi příznačným názvem se nachází v Křižíkově ulici v Karlíně. Dopravní dostupnost je tedy vynikající. Kromě kávy si zde můžete dopřát i něco menšího k snědku nebo ochutnat výborný cupcake s příchutí máty a čokolády. Od 1. 5. je navíc otevřena také zahrádka. Takže zde můžete klidně a nerušeně pracovat. 

Kavárna, co hledá jméno

Další skvělé místo pro práci i posezení například s obchodním partnerem. Nachází se ve Stroupežnického ulici na Smíchově.  Čeká na vás příjemně zařízený interiér a mají zde výbornou osvěžující mátovou limonádu. Je to zároveň ideální místo k pracovní schůzce i nerušené práci po celý den. Nemusíte sedět doma nebo pracně hledat místo s wifi. Tady máte jistotu, že se připojíte, nabijete počítač a navíc se výborně občerstvíte. Tato netradiční kavárna slouží také jako místo pro umělce, kteří zde pořádají různé výstavy. 

Monolok Café

Kavárna je zařízena v moderním duchu. Nabízí kávu, nápoje, dezerty, i různé saláty a víno. V letních měsících jistě oceníte zahrádku ve vnitrobloku, kde můžete v klidu posedět a nerušeně pracovat na počítači. Je to další skvělé místo ideální pro všechny freelancery. 

Cafe Letka

Jde o retro kavárnu, ve které jakoby se zastavil čas. Nemá tak velkou kapacitu míst, ale o to větší je zde klid. A ty nádherné prostory, které působí až romanticky. Dokonalé místo, kde můžete nerušeně pracovat i něco dobrého sníst. A samozřejmě si dát vynikající kávu.

A kam chodíte rádi vy? Máte nějakou oblíbenou kavárnu, kam chodíte na pracovní schůzky, posedět s přáteli nebo pracovat
Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist