Novinky

Motivační dopis aneb co si chce personalista přečíst II

Každý z nás se aspoň jednou za svůj život setkal s palčivým nutkáním vyjádřit svou lásku k pravidelné osmihodinové práci v textu o délce jedné normostrany. Většina z nás se s povinností napsat motivační dopis jako součást procesu přijetí do práce setkala. A většina z nás zpočátku zničeně seděla nad klávesnicí a nevěděla co napsat.

celý článek

Motivační dopis aneb co si chce personalista přečíst I

Každý z nás se aspoň jednou za svůj život setkal s palčivým nutkáním vyjádřit svou lásku k pravidelné osmihodinové práci v textu o délce jedné normostrany. Většina z nás se s povinností napsat motivační dopis jako součást procesu přijetí do práce setkala. A většina z nás zpočátku zničeně seděla nad klávesnicí a nevěděla co napsat.

celý článek

Na co má zaměstnanec právo, ale nikdo mu to neřekne - Škody vzniklé v rámci pracovního poměru

Znají to asi všichni zaměstnanci. Podepíšou pracovní smlouvu nebo jednu z dohod, nechají se informovat o všem, co jim chce zaměstnavatel sdělit, ale málokdy se sami iniciativně dožadují svých práv. Ve velké většině ani neví, co po nich zaměstnavatel může a nemůže chtít. Dnes se podrobněji zaměříme na náhradu škody vzniklé v rámci pracovního poměru.

celý článek

Jaká jsou omezení u brigád pro pracovníky mladší 18 let?

Nějaká ta koruna navíc se vždycky hodí. Zvlášť studenti mají vždy celkem hluboko do kapsy a ne každý má štědré kapesné od rodičů. Někdo ho ani nechce a radši si vlastní peníze vydělá, je to přecejen mnohem lepší pocit a člověk si pak každé koruny víc váží.

celý článek
1 2 3 4 5 ...