Kdo jsme

Personální agentura MEUS s.r.o., vznikla v roce 2005. Od začátku působení na českém trhu se firma specializovala na dočasné přidělení zaměstnanců ze Slovenské a České republiky, později z Bulharské republiky v oblasti strojírenství, kovovýroby a výroby plastů.

 

Naše agentura je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání  čj. UPCR-2011/4638-4 vydaného Úřadem práce České republiky, Generálním ředitelstvím v Praze, které nabylo právní moci 1.11.2011 

 

V roce 2008 byla založena slovenská obchodní společnost ME Progres s. r. o. Na základě spolupráce s bulharskými obchodními zprostředkovateli firma rozšířila své působení a otevřela v Bulharsku vlastní kancelář pro zabezpečení přímé firemní účasti na bulharském trhu.

 

Do budoucna by společnost chtěla prohloubit obchodní kontakty mezi Bulharskem na jedné straně a Českem a Slovenskem na straně druhé. Proto kromě přímé obchodní společnosti nabízí i zprostředkování obchodu a vzájemné vyhledávání obchodních partnerů a distribučních kanálů pro zúčastněné strany. Cílem společnosti je taky uspokojit potřeby a splnit požadavky klientů a také profesionálně přistupovat k uchazečům o zaměstnání.

Meus Group

© 2012, MEUS s.r.o
Všechna práva vyhrazena, vyrobilo 4every1 s.r.o.

Splňte si své sny.. pomůžeme vám
TOPlist